5 Грудня 2019
Новини

Жертвами домашнього насильства на Волині масово стають чоловіки

Жертвами домашнього насильства на Волині масово стають чоловіки

Правоохоронці на Волині в цьому році були змушені реагувати на численні повідомлення про домашнє насильство. Мова йде про майже 3 тисячі звернень.

Про це в ефірі передачі «Тема дня» телеканалу «UA:Волинь» повідомила керівник ювенальної превенції поліції області Інна Остапович, передає ІА ВолиньPost із посиланням на ГУПН у Волинській області.

За її словами, майже 95% звернень до поліції про домашнє насильство були від жінок, 304 - від чоловіків й 28 - від дітей.

«До поліції області з початку року надійшло понад 2860 звернень про насильство в сім’ї. Поліцейські за фактами вчинення домашнього насильства склали на правопорушників 1953 адміністративних протоколи за ст. 173-2 Кодексу України про адміністративне правопорушення. Також слідчі поліції за фактами домашнього насильства проводять розслідування в 49 кримінальних провадженнях», - зазначила Інна Остапович.

Більшість кримінальних проваджень стосуються заподіяння кривдниками потерпілим умисних легких тілесних ушкоджень – 39. Також п’ять кримінальних проваджень за ознаками злочинів, передбачених ст. 121 Кримінального кодексу України – умисне тяжке тілесне ушкодження, а також три за ст. 122 Кримінального кодексу України – умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження.

Окрім цього, волинські поліцейські винесли стосовно кривдників 143 термінових заборонних приписи, які спрямовані на негайне припинення домашнього насильства, усунення небезпеки для життя і здоров’я постраждалих осіб та недопущення продовження чи повторного вчинення такого насильства. Також стосовно 15 кривдників у судовому порядку встановлений обмежувальний припис.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Волинь, Надзвичайні події, поліція
В тему