4 Грудня 2019
Новини

Сюрприз для депутата: «Приходжу до Медведчука, а там СБУ з автоматами»

Сюрприз для депутата: «Приходжу до Медведчука, а там СБУ з автоматами»

Нардеп із «Опозиційної платформи – За життя» Ренат Кузьмін нарікає, що офісу Медведчука його не пустили автоматники СБУ.

Про це повідомляє Українська правда.

«За цією адресою (вулиця Васильківська, 23 б, – УП) розташований офіс лідера політради ОПЗЖ Віктора Медведчука. Мене не пустили. Офіс закритий. Двері мені відкрили озброєні автоматами люди, з написами на грудях «СБУ». Схоже, співробітники СБУ проводять якісь слідчі дії в офісі», - заявив нардеп.

Кузьмін додав, що в цьому приміщенні є офіси депутатів, а проведення обшуків у депутатів або в їх приймальнях – це злочин.

За його словами, все це «схоже на помсту з боку СБУ» за звернення, яке депутати від ОПЗЖ направили в ДБР. Там вони вимагали порушити кримінальну справу стосовно співробітників СБУ, які, за інформацією опублікованою у ЗМІ, здійснюють стеження за депутатами ОПЗЖ.

Якими наразі будуть дії партії, Кузьмін не відповів, зазначивши, що спочатку потрібно розібратися, що тут відбувається і до кого прийшли СБУшники.

Нардеп від ОПЗЖ Олександр Колтунович відзначив, що зміг потрапити до будівлі, коли показав посвідчення нардепа.

Він розповів, що у будівлі розташовані громадські приймальні 4 нардепів від ОПЗЖ: Василя Німченка, Юрія Загороднього, Віктора Чорного, його самого, а також Медведчука.  

За словами Колтуновича, за законом СБУ не має права заходити у громадські приймальні, а знайти там вони можуть «будь-що, що з собою принесли», бо чогось протизаконного нардепи там не тримають.

Він також додав, що саме через стеження за цими нардепами, вони і зверталися до ДБР.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Корупція, Політика, Україна, Надзвичайні події
В тему