3 Грудня 2019
Новини

Чи перенесуть святкування Різдва

Чи перенесуть святкування Різдва

Православна церква України підтримала Митрополита Епіфанія у намірах перенести дату святкування Різдва з 7 січня на 25 грудня. Це відбудеться за умови згоди  суспільства.

Українців закликали не поспішати з такими рішеннями до повного об'єднання віруючих. Відповідний пост з'явився на сторінці пресслужби ПЦУ в Facebook,  про це повідомляє  OBOZREVATEL.

"Говорячи про Різдво Христове, нагадаємо, що ні Євангеліє, ні взагалі Передання Церкви не подає нам "точного дня народження" Спасителя, тому що головним у святкуванні є не його дата, а зміст шанованої нами події. Тобто, Церква святкує не "день народження" Господа нашого Ісуса Христа, а подію Його народження", – відзначили в ПЦУ.

В Україні можуть перенести Різдво: вердикт ПЦУ

Наголошується, що перенесення Різдва призведе до повного реформування церковного року, що може мати негативні наслідки.

"Історія календарних реформ у Церкві знає і успішні, і драматичні приклади, які слід враховувати, обговорюючи це питання в контексті Української Церкви. В ряді церков після введення реформи виникли розділення, часом не подолані й досі. Пам'ятайте, що першочергова мета ПЦУ – об'єднати всіх православних нашої країни навколо Київського престолу. Тому що це відповідає церковній традиції, канонічним правилам і прямо вказано як норма отриманого нами Томосу", – підкреслили в ПЦУ.

"Тому, безсумнівно, дискусії про календар триватимуть і в Церкві, і в суспільстві. Але важливо, щоб вони були доброзичливими і сприяли кращому розумінню календарного питання, а не просто розпалювали суперечки і ворожнечу", – резюмували в українській церкві.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Україна, православна церква україни, релігія, свято
В тему

Останні матеріали