22 Листопада 2019
Новини

Що загрожує живодерові, який автомобілем протягнув собаку півтора кілометра

Що загрожує живодерові, який автомобілем протягнув собаку півтора кілометра

Чоловікові, підозрюваному у жорсткому поводженні з твариною у Хмельницькій області, загрожує до трьох років обмеження волі.

Про це в коментарі УНН розповів заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

«Відповідальність за це встановлена статтею 299 Кримінального кодексу, відповідальність ця є в наступній мірі: це може бути арешт строком до 6 місяців або обмеження волі строком до 3 років. Якщо прокуратура визнає, що цей злочин кваліфікується за частиною 3 цієї статті, — «жорстоке поводження з твариною вчинено з особливою жорстокістю», то Байдич может отримати від 5 до 8 років позбавлення волі», — сказав Геращенко.

З його слів, правоохоронцями вже підготовлений проект підозри живодеру, наразі він направлений на погодження до прокуратури.

Також співрозмовник агентства повідомив, що у МВС чекають на отримання висновків щодо ступеня тяжкості нанесеного собаці каліцтва.

На питання про те, яку міру запобіжного заходу живодеру проситиме прокуратура, він висловив думку, що «це буде або домашній арешт, або застава, тому що ступінь злочину не така, щоб сидів за ґратами під час слідства».

«Але ця особа пройде повністю по процедурі, яка передбачена законом, і я впевнений, повинна отримати покарання за кримінальним законодавством. Такого робити не можна», — додав Геращенко.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Україна, знущання над тваринами, Надзвичайні події
В тему

Останні матеріали