Лучани з гумором реагують на заяву перевізників, які збираються з 11 листопада на виходити на 14 маршрутів.
Так, у групі "Наш Луцьк" в Facebook фотограф Павло Березюк запропонував такий флешмоб:
"Зробимо їх разом! Пропоную з 11 листопада акцію "Підвези сусіда на роботу", у відповідь перевізникам на їх шантаж"
Ідея отримала численні схвальні відгуки. Так, станом на 9:00 2 листопада біля допису 700 лайків, 89 коментарів та 346 репостів.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Волинянин повісив собаку на дереві та отримав іспитовий термін
Сьогодні, 16:21
У психіатричній лікарні збудують новий корпус
Сьогодні, 16:14
Прикордонник з Луцька здобув золото Кубка Європи з джиу-джитсу
Сьогодні, 14:57
Понад 3,5 року вважався зниклим безвісти: підтвердили загибель волинянина Вячеслава Пашкова
Сьогодні, 14:23
У Луцьку досі не визначилися з демонтажем будинку на Озерецькій
Сьогодні, 13:58
У трьох вугільних громадах Волині запрацював Ресурсний хаб справедливої трансформації
Сьогодні, 12:18
У Донецькій області загинув волинянин Віктор Корнійчук
Сьогодні, 11:53
Лучан кличуть на музично-поетичний вечір
Сьогодні, 11:34
На Запоріжжі загинув воїн з Волині Сергій Шуляр
Сьогодні, 08:51
Реклама





