Жителька Житомирщини намагалася незаконно через «Устилуг» переправити чоловіка
До суду направили обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення 27-річною жителькою Житомирської області підроблення та використання підроблених офіційних документів, а також організації незаконного переправлення особи через державний кордон України.
Про це інформують у прокуратурі Волинської області.
Встановили, що жінка надала свої персональні дані для внесення неправдивих відомостей в довідку до акта огляду медико-соціальної експертної комісії та виготовлення інших документів, що надають право перетнути державний кордон України у період дії правового режиму воєнного стану військовозобов'язаним чоловікам, які мають дружину із числа осіб з інвалідністю II групи.
Із підробленими документами у лютому 2026 року вони з чоловіком намагалися виїхати з України через пункт пропуску «Устилуг», проте були викриті прикордонниками.
Досудове розслідування: Володимирський РВП ГУНП в області за оперативного супроводу 6 прикордонного Волинського загону ДПС України.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.







