28 Жовтня 2019
Новини

Що відомо про Юрія Погуляйка, який може очолити Волинську ОДА (фото)

Що відомо про Юрія Погуляйка, який може очолити Волинську ОДА (фото)
Юрій Погуляйко

Юрій Погуляйко уже на 99% призначений головою Волинської облдержадміністрації. На Волинь він приїде з Луганської області, де був першим заступником голови облдержадміністрації.

Цю посаду він займав з 22 серпня  2019 року, коли чинний голова Луганської ОДА Віталій Комарницький призначив Погуляйка на посаду першого заступника. Перед цим він служив у податковій міліції Головного управління ДФС у Донецькій області.

БІОГРАФІЯ

Юрій Михайлович Погуляйко народився у селі Верхнєшевирьовка Краснодонського району Луганської області 12 листопада 1978 року.

Має три вищі освіти. Закінчив Луганський державний аграрний університет (менеджер організацій і підприємств), Міжрегіональну Академію управління персоналом (юрист), Академію управління Міністерства внутрішніх справ (юрист).

Трудову біографію почав дільничним інспектором міліції, оперуповноваженим відділення Державної служби боротьби з економічної злочинністю Краснодонського міського відділу УМВС України в Луганській області.

Проходив службу на посадах рядового на начальницького складу в органах внутрішніх справ МВС України в Миколаївській, Дніпропетровській, Чернігівській та Луганській областях, потім – в Національній поліції України.

Сімейний стан – одружений, має двох дітей.

У 2019 в серпні в ЗМІ з'явилася одна з нечисленних публікації про Юрія Погуляйка. "За незаконною вирубкою та перевезенням лісу на Луганщині може стояти обласне управління Нацполіції, вважає перший заступник голови Луганської облдержадміністрації Юрій Погуляйко", — йдеться в новині. Також чиновник заявив, що правоохоронці реєструють факт переміщення, "але результатів немає" — подальші перевірки не проводяться. На думку Погуляйка, відповідальність мають понести, перш за все, начальник поліції Луганщини та його заступники.

Крайній зліва - Юрій Погуляйко

Крайній зліва - Юрій Погуляйко

Юрій Погуляйко в Золотому. Перевіряє готовність військ ЗСУ до розведення
Юрій Погуляйко в Золотому. Перевіряє готовність військ ЗСУ до розведення

А в 2008 році, коли Юрій Погуляйко працював на Миколаївщині, в одному з місцевих ЗМІ з'явився його допис з заголовком "Боротьба з хабарництвом багато в чому залежить від свідомості людей!"

Автор, розповідаючи про випадки хабарництва в регіоні, робить висновок: "Не варто боятися інформувати правоохоронні органи, якщо хто-небудь вимагає у Вас хабар. А зловмисники повинні пам'ятати, що як би вони не заплутували сліди, працівники міліції завжди встановлять винних, а судові органи внесуть остаточну ясність у кожній справі".

Юрій Погуляйко в 2008 році
Юрій Погуляйко в 2008 році

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: володимир зеленський, волинська ода, Юрій Погуляйко, луганськ
В тему

Останні матеріали