24 Жовтня 2019
Новини

16 осіб, які живцем спалили студентку, засудили до страти

16 осіб, які живцем спалили студентку, засудили до страти

У Бангладеші суд засудив до страти 16 осіб, які в квітні спалили живцем 19-річну студентку Нусрат Джахан Рафі.

Про це повідомляє телеканал NDTV.

Ця новина навесні потрясла весь світ. Старшна доля дівчину спіткала після того, як вона поскаржилася на сексуальні домагання з боку директора школи-медресе.

Постраждала розповіла, що директор запросив її до свого кабінету, де доторкався до неї «неналежним чином». Один з поліцейських незаконно опублікував відео її розповіді в соцмережі.

На кадрах видно, що Нусрат плаче і закриває обличчя руками. А хтось із поліцейських говорить їй, щоб перестала ревіти, так як у неї немає причин для сліз. Проте директора заарештували.

Після цього на адресу Нусрат почали надходити погрози. А незабаром дівчину заманили на дах її школи під приводом, що там б'ють одну з її подруг.

Там зібралася група людей з закритими паранджею обличчями (в тому числі і кілька чоловіків), які зажадали, щоб вона відкликала свою заяву. А коли Нусрат відмовилася, її облили гасом і підпалили.

Студентка отримала опіки 80% тіла і померла в лікарні через чотири дні. Перед смертю вона встигла розповісти, що дізналася в особах своїх убивць студентів школи-медресе.

Масові протести почалися відразу після цієї трагедії. Беззахисність жертв домагань і сексуального насильства виявилася з новою силою: активісти і демонстранти - в більшості своїй жінки - протестували проти культури безкарності, сексуальних злочинів.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: суд, акція протесту
В тему