19 Жовтня 2019
Новини

MONATIK зізнався, що для нього зробила луцька діаспора в Києві

MONATIK зізнався, що для нього зробила луцька діаспора в Києві
1+1

Популярний український артист MONATIK розповів про знайомство з дружиною Іриною Демічевою, а також відповів на питання, чому не носить обручку.

Про це йдеться в інтерв'ю з Монатіком на телеканалі «Україна».

«Ми з Ірою бачилися ще в Луцьку. Вона теж з Луцька. Але познайомилися ми в Києві. Мені було 23. Ну як раз коли я переїхав. Перший рік життя в Києві, і ми зустрілися. Причому познайомила нас теж подруга з Луцька, яка теж переїхала, ну у нас «діаспора луцька» в Києві. Тому ну ось так якось все зав'язалося», – розповідає артист.

За словами MONATIK, лише з часом він зрозумів, що це була любов з першого погляду.

«Ми дуже багато гуляли, нам шалено було завжди весело разом. Ми якось в один момент стали поділяти мрії. Вони стали дуже схожі. Ну і я не знаю, зараз, повертаючись в минуле, я розумію, що, напевно, це любов з першого погляду. Я просто не зовсім розумів це раніше. Найкрутіша любов – це та, яка починається з дружби щирої», – ділиться співак.

Діма також упевнений, що йому дуже пощастило з дружиною:

«Я завжди дякую долі за те, що подарувала мені таку жінку. Вона розкішна. Мені дуже пощастило».

Однак обручку MONATIK не носить і пояснив чому.

«Я не дуже люблю каблучки, чесно, мені дискомфортно. Я, якщо ви помітили, ніколи нічого не надягаю – ні браслети, ні годиник. Ну годинник можна ще іноді, але все одно вони мене турбують постійно, мені відразу якось .. . не моє», – зізнався виконавець.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: monatik, дружина, діаспора
В тему