17 Жовтня 2019
Новини

Лейсбійське весілля у стилі Гаррі Поттера: смішні фото

Лейсбійське весілля у стилі Гаррі Поттера: смішні фото

У мережі набирає популярність весільний фотоальбом подруг Кейлі та Емі - двох фанаток історій про Гаррі Поттера, які вирішили влаштувати тематичну весілля і не пошкодували на це ні грошей, ні часу. Ось тільки знімати їх вони запросили фотографа, який не дуже знає світ, в якому живуть герої Джоан Роулінг. І його старання в фотошопі - це найкраще, що залишиться на пам'ять дівчатам.

Як пише Metro, Кейлі та Емі живуть у Манчестері (Англія). Вони шанувальниці творчості Джоан Роулінг і спільний інтерес зробив їх ще ближче. Дівчата називають себе справжніми «Поттерхедами», навіть на побачення одна до одної вони приходили у тематичному одязі.

Коли ж вони вирішили одружитися, рішення зіграти весілля в стилі улюбленої казки виявилося одностайним. Дівчата витратили близько 5 тис. Фунтів стерлінгів, щоб відтворити ту саму атмосферу, політати на мітлах, битися на паличках і заглянути в ліс, повний чудовиськ. Навіть свідоцтво про шлюб Кейлі та Емі підписували пір'ям.

Здавалося, ніщо не в силах зіпсувати свято з настільки ретельною підготовкою. Ось тільки фотограф, найнятий дівчатами, виявився далекий від цієї теми. Джо Хейг ніколи раніше не чув про Гаррі Поттера, проте сам він тепер зірка соцмереж.

«Я хотів зробити фотографії реалістичними і чарівними, тому використовував блискавки, мітли і різні ефекти, які дійсно оживили фотографії», - поділився Хейг.

Ось тільки в соцмережах його старання не оцінили.

«Я просто помру швидше, ніж догортаю ці фотографії», «Терміново дайте мені контакти цього генія», «Це найкращі весільні фото, з тих, що мені доводилося бачити», «Я давно так не сміявся, дякую», - жартують користувачі Twitter.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: гаррі поттер, Фото
В тему