17 Жовтня 2019
Новини

Українці вбивають себе: медики б'ють на сполох

Українці вбивають себе: медики б'ють на сполох

Дослідження харчування українців шокувало фахівців, вони б'ють на сполох і попереджають, що такий спосіб життя може призвести до дуже негативних наслідків.

Результати оприлюднили Асоціація дієтологів, Міністерство охорони здоров'я та Міністерство аграрної політики разом із приватною компанією, передає «ТСН».

З'ясувалося, що українці споживають удвічі менше, ніж потрібно, овочів і втричі менше фруктів. При цьому вони майже не їдять бобові, горіхи і молочні продукти, зате надають перевагу борошняним виробам, картоплі, насиченим жирам.

«Наше суспільство наскрізь має недолік харчування. І ми повинні посилювати всі компоненти впливу: на рівні сім'ї, школи, громадських організацій, інакше ми будемо жити ще менше і ще гірше», – зазначено у висновку.

У Міністерстві охорони здоров'я пообіцяли взятися за цю сферу впритул:

«У форматі робочих груп ми подивимося і оцінимо можливості. Сьогодні була й ініціатива громадськості, які, можливо, варто почати розробляти політикам, щоб покращити ситуацію зі здоровим харчуванням».

В українських магазинах у вересні найсильніше подорожчала сметана і гречана крупа. А ось «борщовий набір» і яйця помітно подешевшали.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: харчування, українці, дієти
В тему