27 Вересня 2019
Новини

Винника внесли у базу «Миротворця» через участь в антиукраїнському ролику

Винника внесли у базу «Миротворця» через участь в антиукраїнському ролику

Олега Винника внесли в базу даних сайту «Миротворець».

Улюбленець української публіки втрапив у грандіозний скандал через те, що знявся в одному кліпі з російськими артистами, які підтримали анексію Криму.

Олега Винника назвали учасником антиукраїнської пропагандистської акції #ВсемМир, яка спрямована на перекладання відповідальності за розв'язання Росією війни проти України.

Скандал з Олегом Вінником: співака внесли в базу
Скандал з Олегом Вінником: співака внесли в базу

Варто зауважити, що Олег Винник став єдиним українським артистом, який взяв участь в даній акції. Він навіть записав окремий ролик на підтримку #ВсемМир.

Прес-служба Винника спробувала пояснити, що участь артиста в російському проекті не суперечить його патріотичній позиції.

«Щороку 21 вересня міжнародна громадськість відзначає Міжнародний день миру. Цей день Генеральна асамблея ООН оголосила днем зміцнення ідеалів світу серед країн і народів – як на національному, так і на міжнародному рівні. Рішення підтримати міжнародний проект, який був запущений в Міжнародний день миру, не йде врозріз з життєвої патріотичною позицією артиста», - сказано в заяві прес-служби Олега Винника.

Варто відзначити, що в акції #ВсемМир взяли участь російські культурні діячі, які підтримали анексію Криму і політику Володимира Путіна щодо України – це співачка Валерія, продюсер Ігор Крутий, журналіст Володимир Познер.

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Таблоїд, Україна, олег винник, миротворець, інтернет, росія
В тему