17 Вересня 2019
Новини

У Херсоні 12 годин оперували жінку, якій у приватній клініці «відірвали» голову (фото)

У Херсоні 12 годин оперували жінку, якій у приватній клініці «відірвали» голову (фото)

Херсонку скалічили ескулапи-приватники. Рятуючи її, нейрохірурги «пришивали» голову до хребта півдоби.

Мешканка Херсона вирішила пройти курс лікування проти остеохондрозу в одній з місцевих приватних клінік. У підсумку після двох місяців «терапії» і регулярного розтягування шийного відділу 69-річна пацієнтка опинилася на операційному столі з переломами двох шийних хребців і розривами зв’язок, пишуть «Факти».

Рятувати невезучу пацієнтку довелося нейрохірургам із Херсонської обласної клінічної лікарні. МРТ підтвердило, що у жінки зламані перший і другий шийні хребці і розірвані зв’язки, якими голова кріпиться до верхньошийного відділу хребта.

«Життя пацієнтки буквально «висіло на волосині», – констатували нейрохірурги. – Будь-якої хвилини міг статися зсув зубовидного відростка другого шийного хребця з пошкодженням життєво-важливих центрів стовбура головного мозку».

Остеопороз пацієнтки не дозволяв сподіватися на вдале заживання хребта «малою кров’ю». В результаті жінці провели двоетапну операція. На першому етапі вправили вивихнуті хребці, стовбур головного мозку і спинний мозок звільнили від компресії. На другому – вживили титанові конструкції. В ході операції окципітоспондилодезу титановими системами було зафіксовано правильне положення голови щодо хребта і попереджено пошкодження спинного та головного мозку.

Операція минула успішно, вже наступного дня жінка була в стані підвестися, а через 12 діб при виписці з відділення могла вільно ходити. В цей час пацієнтка проходить подальшу реабілітацію за місцем проживання.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, суспільство, Фото
В тему