2 Вересня 2019
Новини

Осінь-2019: життя чотирьох знаків Зодіаку зміниться - прогноз астрологів

Осінь-2019: життя чотирьох знаків Зодіаку зміниться - прогноз астрологів

Астрологи виділили кілька знаків Зодіаку, життя яких зміниться восени. За їхніми прогнозами, змін на краще слід чекати чотирьом знакам Зодіаку, передає SlovoFraza.

 Лев

У Левів важливою датою стане 3 жовтня. Приблизно в цей час життя народжених під знаком Лева піде вгору. Налагодяться стосунки з родиною, з колегами, другою половинкою. Прийде гармонія в амурній сфері, тому шукати кохання буде набагато простіше. Плутон у цей день позбудеться ретроградності, тому життя Лева почне скидатися на білу лінію. Підуть печалі, тривоги, з'являться люди, на яких можна покластися. Подолання проблем стане простішим, зникнуть багато непередбачуваних факторів, які змушували Левів нервувати й перейматися даремно. Починаючи з другого місяця, осінь буде знаходити позитивний сенс.

Терези

У Терезів 18 вересня відбудеться зміна в розкладі: Сатурн перестане бути ретроградним. Це велика подія для представників цього знаку, оскільки ця планета перебувала в стані зворотного руху кілька місяців. Ця зміна призведе до позитивних змін: Терези зможуть знайти нову мотивацію, непередбачені проблеми перестануть турбувати їх з тією ж частотою. Життя стане більш стабільним, а робота продуктивною. У коханні теж відбудеться розквіт почуттів. У цілому, осінь для Терезів виявиться приємним часом оновлення.

Водолій

У Водоліїв зміниться практично все, починаючи із загострення творчих здібностей і закінчуючи загальною енергетикою. Цим людям потрібно лише побоюватися спілкування з неприємними особистостями й людьми з поганою енергетикою, навчившись їх розпізнавати. Осінь 2019 року Водоліям принесе багато позитиву, везіння та енергії. Представники цього знаку Зодіаку стануть більш напористими, пристрасними, рішучими й сміливими. Почасти причиною того є Сатурн, який позбудеться ретроградності, але інші планети теж періодично стануть чинити позитивну дію на Водоліїв. Без уваги понад ці люди не залишаться.

Риби

Останній знак Зодіаку, на якого очікують зміни цієї осені, — Риби. Стихія Води в цілому відчує себе досить комфортно восени 2019 року, але у представників цього знаку буде більше змін, ніж у Раків або Скорпіонів. По-перше, Риби зможуть завершити непотрібні стосунки, що вичерпали себе. Їм посміхнеться успіх у коханні, тому багатьом з них вдасться знайти другу половинку. Великі зміни можуть відбутися у світогляді цих людей. Тут, на жаль, робити якісь прогнози дуже важко, бо життєві цілі скорегують так, як захочуть самі Риби. Все залежить від їхньої впевненості в собі, від настрою та вжитих дій раніше. З великою ймовірністю можна сказати, що восени відкриються нові двері в житті цих людей.

 

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: суспільство, Україна, прогноз астрологів, поради астролога, гороскоп
В тему