21 Серпня 2019
Новини

Через небезпечну хворобу на Львівщину стягнули Нацгвардію

Через небезпечну хворобу на Львівщину стягнули Нацгвардію

Поблизу села Кавське Стрийського району на Львівщині було зафіксовано падіж худоби через збудника африканської чуми свиней.

До боротьби зі спалахом чуми залучили Нацгвардію, повідомляють у НГУ.

З 19 серпня 2019 року поблизу села Кавське Стрийського району, де 16 серпня було зафіксовано падіж поголів'я у зв’язку із наявністю збудника африканської чуми свиней, з метою проведення карантинно-обмежувальних заходів на ветеринарно-поліцейських постах залучили військовослужбовців Національної гвардії України.

На дорогах при в’їзді до епізоотичного осередку, на виконання рішення ДНПК для запобігання розповсюдження збудника АЧС, нацгвардійці несуть службу на постах разом із працівниками поліції та за участі працівників управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини цілодобово.

На даний час в районі залучені всі сили для недопущення розповсюдження африканської чуми свиней.

Нагадаємо, що у Львівській обласній державній адміністрації в ніч на 17 серпня відбулось засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії під керівництвом голови Маркіяна Мальського, на якому було вирішено оголосити карантин терміном на 40 днів у 3 км зоні довкола спалаху та введено в дію план протиепізоотичних заходів на території спалаху.

Читайте також:

У лісах Волині через спалах свинячої чуми відстріляли півтисячі диків

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, львів, НП, карантин, африканська чума свиней, львів, хвороби
В тему