29 Липня 2019
Новини

На Львівщині урочисто перепоховали 29 воїнів дивізії «Галичина» (фото)

На Львівщині урочисто перепоховали 29 воїнів дивізії «Галичина» (фото)

Поховали рештки 29 воїнів дивізії, які виявили учасники пошукових експедицій.

Сьогодні, 28 липня, на Львівщині відбулися заходи із вшанування пам’яті українських воїнів, військовиків інших національностей, які загинули у роки Другої світової війни у «Бродівському оточенні», повідомляють у Львівській ОДА.

Зокрема, у с.Червоне Золочівського району на території військового кладовища, громадськість та представники влади поклали квіти до символічних таблиць біля каплиці. Опісля відбулось віче.

«На цьому місці полягли люди, які мали честь захищати нашу державу. Ми сьогодні маємо велику відповідальність продовжувати цю національно-визвольну боротьбу. І вона триває не лише за територію, але й за українську мову та віру. Ми сьогодні маємо сильну українську армію, яка готова боронити нашу  державу, також маємо національну пам'ять та свідомість, які допоможуть нам захищати наші цінності. Пригадую слова полковника Коновальця: «У великій світовій драмі наших днів ми маємо до вибору: або бути творцями, або жертвами історії». Переконаний, що ми станемо творцями нашої української історії», – зазначив заступник голови Львівської ОДА Роман Филипів.

Після віче відбулося урочисте перепоховання 29-ох віднайдених останків воїнів Першої української дивізії «Галичина».

Також скорботні заходи відбудуться у селі Підгірці Бродівського району та на горі Жбир, де розташований меморіал воїнам Першої української дивізії «Галичина» Української Національної Армії, що неподалік с. Ясенів Бродівського району.

Читайте також:

На Рівненщині знайшли 19 скелетів закатаваних політв’язнів (фото, відео)

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, львів, Фото
В тему