Сп’янілий від наркотиків «бомбило» хотів зам’яти дільце із правоохоронцями.
У Рівному о 6:00 ранку на вулиці Генерала Безручка патрульні поліцейські зупинили авто Mercedes-Benz, інформує «Рівне Вечірнє».
Як повідомляють правоохоронці, водій машини перед тим вживав наркотики, що помітили патрульні.
Під час складання протоколу 39-річний чоловік намагався усе зам’яти за 200 доларів хабара. «Копи» відмовилися брати гроші та викликали слідчих, щоб задокументувати кримінальне правопорушення.
Імовірно, затриманий водій «мерса» таксує. Оскільки на автомобілі є «шашечка».
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Зеленський анонсував збільшення виплат військовим
12 Червня 2026
окупанти розсилають українцям листи від імені Укренерго
11 Червня 2026
СБУ затримала бізнесмена Василя Веселого
11 Червня 2026
У Рівному і Луцьку двох людей підозрюють у сутенерстві
10 Червня 2026
Реклама







