3 Липня 2019
Новини

Планував зґвалтувати ще у квітні, а вбив, бо «нічого не вийшло» - вбивця Дарини Лук`яненко

Планував зґвалтувати ще у квітні, а вбив, бо «нічого не вийшло» - вбивця Дарини Лук`яненко

Слідчі встановили всі подробиці моторошного вбивства 11-річної Дарини Лук'яненко в селищі Іванівка Одеської області.

Про це свідчать дані з судового рішення про обрання запобіжного заходу підозрюваному у вбивстві школярки, передає 048.ua.

З матеріалів правоохоронців випливає, що ідея зґвалтувати будь-яку малолітню дівчинку у підозрюваного - Миколи Тарасова - виникла ще в квітні. У червні Тарасов визначився з жертвою, якій і стала 11-річна Дарина. Після цього Тарасов зайнявся плануванням злочину.

Будучи добре знайомим з Дариною, знаючи маршрут і час її пересування, Тарасов вирішив обманним шляхом заманити її в свій будинок.

Так, 13 червня о 14.30, помітивши Дарину на вулиці, Тарасов покликав її і запропонував підійти до нього. Дарина, знаючи Тарасова, зайшла у двір його будинку, проте зайти в будинок відмовилася і вирішила повернутися на вулицю.

У цей момент Тарасов схопив дівчинку за руку почав насильно тягнути за собою в будинок. Дарина почала кричати, але Тарасов прикрив їй рот рукою і заніс за будинок. Там він заборонив їй кричати або тікати.

Після Тарасов почав бити дівчинку і душити її пакетом, від чого вона втратила свідомість. Після він спробував зґвалтувати дівчинку, але у нього не вийшло. Розлютившись, Тарасов вирішив вбити Дарину, вдаривши її кілька разів в шию гострим предметом.

Коли дівчинка померла, Тарасов викинув її тіло у вигрібну яму, а одяг спалив.

«Підозрюваний в судовому засіданні з пред'явленою йому підозрою погодився», - йдеться в судовому рішенні.

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: НП, Україна, згвалтування, вбивство, одеса
В тему