19 Червня 2019
Новини

Суд не побачив доказів існування коаліції в Раді

Суд не побачив доказів існування коаліції в Раді

Окружний адміністративний суд Києва (ОАСК) виніс рішення, мотивоване відсутністю доказів існування коаліції у Верховній Раді восьмого скликання.

Приводом для винесення рішення став позов народного депутата Андрія Деркача, повідомляє ZN.ua.

У лютому 2018 року екс-«регіонал» Деркач подав судовий позов з вимогою зобов’язати коаліцію внести прем’єр-міністру Володимиру Гройсману пропозицію щодо кандидата на посаду міністра охорони здоров'я.

ОАСК відхилив цей позов, мотивувавши рішення відсутністю доказів існування парламентської коаліції, так як вони не були представлені відповідачами. Для цього суд звертався до голів парламентських фракцій «Блоку Петра Порошенка» і «Народного фронту» Артура Герасимова і Максиму Бурбаку з вимогою надати поіменний список членів коаліції.

Герасимова і Бурбака як координаторів коаліції Деркач вказав відповідачами у своєму позові. Депутат просив суд визнати протиправною бездіяльність координаторів коаліції щодо незабезпечення внесення коаліцією депутатських фракцій прем'єр-міністру пропозиції про кандидатуру міністра охорони здоров'я, а також зобов'язати Герасимова і Бурбака забезпечити внесення коаліцією пропозиції прем'єру щодо кандидатури голови МОЗ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Меркель прокоментувала своє тремтіння біля Зеленського

Все про: Політика, Україна, київ, Політика, вру
В тему

Останні матеріали