16 Червня 2019
Новини

Українські військові на здобутих ворожих укріпленнях виявили російські консерви та міни

Українські військові на здобутих ворожих укріпленнях виявили російські консерви та міни

Залишені ворогом позиції, що мали у російських окупантів ключове значення, тепер контролюються українськими військовими.

Пише «Главком».

Військовослужбовці, що виконують бойове завдання на Маріупольському напрямку, повідомляють, що на нещодавно здобутих ворожих укріпленнях знаходять «беззаперечні матеріальні докази російської присутності». 

Зокрема, як зазначається, ворог залишив мішки для землі зі штампом «Кубань» та виготовлені у РФ консерви.

«Крім того, окупанти залишили по собі небезпечний «спадок». Наші воїни знешкодили вже понад 600 мін різних систем. І продовжують планомірно очищувати територію позиції від вибухонебезпечних предметів», - говориться у повідомленні.

Повідомляється, що командувач операції Об’єднаних сил, генерал-лейтенант Олександр Сирський особисто перевірив стан справ на цій ділянці смуги оборони. Сирський подякував воїнам за мужність та стійкість, виявлену ними під час оборони нових позицій сил ООС на Приазов’ї.

«Залишені ворогом позиції, що мали у російських окупантів ключове значення, надійно контролюються українськими військовими. Воїни проводять активне інженерне переоблаштування та дообладнання нещодавно здобутих ворожих укріплень», - зазначили в штабі ООС. 

Раніше на Донбасі військовослужбовці окремої механізованої бригади імені Короля Данила, що входить до складу Об'єднаних сил, під час облаштування своїх передових позицій в районі населеного пункту Мар'їнка виявили та знешкодили понад 40 мін з російським маркуванням. 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, оос
В тему