16 Червня 2019
Новини

Уродженець Камінь-Каширщини став найкращим лікарем 2019 року

Уродженець Камінь-Каширщини став найкращим лікарем 2019 року

Іван Фіц, уродженець села Сошичне Камінь-Каширського району, здобув звання найкращого лікаря 2019 року в Ковельському міськрайонному територіальному медичному об’єднанні.

Пише «КовельPost».

Так, до Дня медичного працівника, який цьогоріч відзначається 16 червня, Ковельське МТМО оголосило онлайн-конкурс «Кращий лікар МТМО 2019 року».

Для голосування запропонували дев'ять лікарів різних спеціальностей. Десятий варіант кожен міг запропонувати самостійно та вписати прізвище лікаря, котрого не було у списку.

А 14 червня відбулись урочистості, під час яких оприлюднили результати голосування. Найбільшу підтримку здобув Іван Васильович Фіц, набравши 30% голосів. Переможець отримає премію - 5 посадових окладів від медоб'єднання.

Фіц Іван Васильович – лікар-ендоскопіст діагностичного відділення центральної районної лікарні Ковельського МТМО. Проживав у селі Сошичне Камінь-Каширського району, де відвідував місцеву школу. Закінчив у 2008 році Дніпропетровську державну медичну академію і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Лікувальна справа» та здобув кваліфікацію лікаря. 

Інтернатуру за спеціальністю «хірургія» проходив у Тальнівській центральній районній лікарні, де після закінчення інтернатури продовжував працювати на посаді лікаря-хірурга з надання екстреної хірургічної допомоги хірургічного відділення.

З серпня 2014 року працював на посаді лікаря-хірурга Голобської районної лікарні. А з листопада 2015 року - на посаді лікаря-хірурга з надання екстреної хірургічної допомоги хірургічного відділення поліклініки центральної районної лікарні у Ковелі. З грудня 2016-го переведений на посаду лікаря-ендоскопіста діагностичного відділення центральної районної лікарні, де працює й до нині.

Іван Фіц досконало володіє методикою та виконує широкий спектр оперативних втручань на органах черевної порожнини у дорослих та дітей, зокрема при різних видах гриж передньої черевної стінки, операції на шлунку та дванадцятипалій кишці, тонкому кишківнику; складні оперативні втручання при захворюваннях м’яких тканин, виконує різні варіанти пластики великих ранових дефектів шкіри. Вперше в Ковельському МТМО виконав радикальні операції при раку прямої кишки.

Молодий та перспективний лікар, якому 24 червня виповниться 34 роки, користується заслуженим авторитетом у колективі медичних працівників Ковельського МТМО та серед населення м.Ковеля та Ковельського району. Має загальний стаж роботи лікаря понад 13 років.

 
 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь
В тему