12 Червня 2019
Новини

Полуниця знижує ризик розвитку онкології

Полуниця знижує ризик розвитку онкології

Полуницею, цією соковитою, солодкою й ароматною ягідкою, надзвичайно приємно смакувати в жаркий день.

Відтак полуниця ще й  дуже корисна для здоров'я кожної людини, інформує Ukr.Media.

Високий рівень вмісту вітаміну С

У цій ягоді міститься дійсно велика кількість вітаміну. Приміром, у 8 ягідках полуниці стільки ж вітаміну С, скільки в 1 апельсині. Він є природним антиоксидантом і допомагає поліпшити роботу імунної системи. Полуницю корисно вживати людям, які страждають анемією, оскільки вітамін С сприяє засвоєнню заліза.

Знижує ризик розвитку онкології

Окремі компоненти полуниці незамінні в профілактиці деяких форм раку. Тому активно вживайте цю ягоду кожен сезон.

Протизапальний засіб

Завдяки присутності в полуниці природних антиоксидантів знижується рівень С-реактивного білка, який провокує запальні процеси в організмі. Блокування цього білка допоможе запобігти розвитку багатьох хвороб серця, а також ревматоїдного артриту.

Покращує зір

Щоб уберегти себе в майбутньому від катаракти і захистити себе від найбільш небезпечних хвороб пов'язаних із зором необхідно їсти полуницю 3 рази в тиждень по 8 штучок.

При цукровому діабеті

Багато людей при такій недузі уникають вживання цієї ягоди, вважаючи її солодким продуктом. Однак вона не може призвести до стрибка глюкози в крові. Більш того цукор при її вживанні досить повільно абсорбується, тому вона корисна при профілактиці цукрового діабету II типу.

Боротьба із зайвою вагою

Полуниця відмінно підійде для тих, хто вирішив нормалізувати свою вагу. Якщо включити полуницю до складу здорової дієти, то можна скинути зайвих кілограмів на 24% більше, ніж при вживанні інших ягід.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: суспільство, Україна, полуниця
В тему