7 Червня 2019
Новини

Бедрики спричинили плями на радарах у США

Бедрики спричинили плями на радарах у США

Метеорологи в Південній Каліфорнії зафіксували на радарі Національної метеорологічної служби гігантська пляма. На думку дослідників, вона виникла через безпрецедентно великий рій сонечок.

Про це пише theБабель із посиланням Reuters.

Центр багатомільйонного вирію припав на місто Гесперія в 110 кілометрах від Лос-Анжелесу, через що утворилася величезна пляма на радарах, відео якої оприлюднило відділення Національна погодна служба в Сан-Дієго.

«Я подумав, що це круто, так ми можемо зацікавити всіх людей наукою», — сказав метеоролог Національної метеорологічної служби (NWS) Адам Розер.

На думку професора ентомології Рінга Карде з Університету Каліфорнії в Ріверсайді, через малий розмір цих комах людина, яка стоїть навіть у центрі вирію, не зможе побачити нічого, окрім поодиноких маленьких цяток у небі.

Вчений вважає, що у гірській місцевості, де були розпорошені комахи, почалась їх масова міграція у пошуках на багаті попелицями гірські долини. Міграцію спричинило збільшення температури.

Науковці також зазначають, що сонечки вважаються корисними для садівників, оскільки вони знищують шкідників — харчуються попелицями, павутинними кліщами і борошнистими клопами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сила материнського інстинкту: в селі на Волині собака «всиновила» кошенят (відео) 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, Таблоїд, курйози, сша, Курйози
В тему