16 Травня 2019
Новини

Вакарчук з «Голосом» іде в парламент

Вакарчук з «Голосом» іде в парламент

Сьогодні, 16 травня, музикант і громадський діяч Святослав Вакарчук заявив в Києві про створення політичної партії «Голос».

За його словами, ця політична сила планує взяти участь у виборах до Верховної Ради, - пише Радіо Свобода.

«Ми, партія «Голос», ідемо в парламент, щоб знищити стару політику і створювати політику нову. Політику, яка принесе нам справжні зміни», – заявив засновник партії.

«Наш голос звучатиме злагоджено і сильно», – додав Вакарчук і представив членів своєї команди.

Вакарчук уже був депутатом Верховної Ради в 2007–2008 роках, він був обраний за списком блоку «Наша Україна – Народна самооборона» на дострокових виборах до парламенту. 16 грудня 2008 року добровільно склав депутатські повноваження.

Перед президентськими виборами 2019 року соціологи включали Вакарчука як потенційного претендента до списку кандидатів на посаду, але співак відмовився від висування.

Українці неоднозначно сприйняли цю новину. Одні дописувачі підтримують ініціативу Вакарчука і вірять, що навколи себе він збере справжню професійну команду, яка буде відстоювати інтереси справжніх українців, інші нагадують йому невдалий попередній досвід депутатства в парламенті і закликають не повторювати помилок. Дехто ж вважає, що Вакарчук - акція Порошенка і негативно сприймають інформацію про його балатування в парламент.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Таблоїд, Україна, Політика, святослав вакарчук, вибори, політична партія, вру
В тему