19 Квітня 2019
Новини

Завтра – день тиші перед виборами

Завтра – день тиші перед виборами

У поліції нагадують про заборону агітації у день перед виборами, тобто у суботу, 20 квітня.

Відповідно до вимог ч. 2 ст. 57 Закону України «Про вибори Президента України» передвиборна агітація закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем виборів, тобто 19 квітня. – повідомляють у СК поліції Волинської області.

Окрім того, ч. 17 ст. 64 цього ж закону, визначено, що публікація агітаційних матеріалів у засобах масової інформації, розповсюдження виборчих листівок, розклеювання виборчих плакатів, публічні заклики голосувати за чи проти кандидатів на пост Президента України та розповсюдження політичної реклами з часу припинення передвиборної агітації забороняється.

Передвиборні агітаційні матеріали знімаються з 24 години останньої п’ятниці, що передує дню виборів чи дню повторного голосування, відповідними службами місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

За порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації, передбачена відповідальність відповідно до ст. 212-10 Кодексу України про адміністративні порушення. Зокрема, санкція цієї статті визначає покарання у вигляді накладення штрафу на громадян від 510 грн. до 850 грн., на посадових осіб – від 850 грн. до 1360 грн.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, вибори 2019, вибори
В тему