17 Квітня 2019
Новини

На Волині попередили «відмивання» понад 12 мільйонів гривень

На Волині попередили «відмивання» понад 12 мільйонів гривень

Волинські прокурори з'ясували, що у поточному році виконавчий комітет Луцької міської ради оголосив проведення процедури закупівлі – відкритих торгів на виконання робіт з капітального ремонту вулиці Рівненської (від вулиці Задворецької до вулиці Купріна) в місті Луцьку.

За результатами проведення електронного аукціону, найбільш економічно вигідною визначено тендерну пропозицію учасника закупівлі, яка становила 11687020 грн. Однак тендерний комітет виконавчого комітету Луцької міської ради цю тендерну пропозицію відхилив та визнав переможцем відкритих торгів учасника, пропозиція якого є суттєво вищою (на 412640 грн), що суперечить  принципам максимальної економії та ефективності, визначеним Законом України «Про публічні закупівлі». Про це повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області.

Більше того, тендерний комітет замовника порушив загальні строки розгляду тендерних пропозицій учасників відкритих торгів, що суперечить вимогам Закону, а також є безумовною підставою для відміни процедури закупівлі.

З урахуванням цього, прокуратурою області скеровано до управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області лист щодо проведення моніторингу зазначеної закупівлі.

За результатами моніторингу орган державного контролю підтвердив порушення, виявлені прокурором, та зобов’язав тендерний комітет виконавчого комітету Луцької міської ради  вжити заходів до їх усунення, відтак тендерний комітет 16 квітня 2019 року прийняв рішення про відміну закупівлі.

Завдяки вжитим прокуратурою області заходам вдалося своєчасно виявити порушення та попередити незаконне використання коштів місцевого бюджету на суму майже 12 млн 100 тис. грн.

Читайте також:

«Це неправда!», - керівник луцького управління освіти про купівлю миючих засобів у дитсадки за батьківські кошти

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, державні закупівлі, гроші, луцьк, ремонт доріг
В тему

Останні матеріали