На Київщині 34-річний покидьок в електричці сполучення «Київ - Гребінка» пограбував 14-річну дівчинку.
Відтак забрав мобільний телефон та золотий ланцюжок, а потім …зґвалтував її.
Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив перший заступник голови Нацполіціі В'ячеслав Аброськін.
«Кожен день покидьки ґвалтують наших дітей. Вчора теж не стало винятком у скоєнні статевих злочинів проти дітей. Покидьок, 1985 року народження, в електропотязі сполученням «Київ – Гребінка» спочатку пограбував дитину, 2005 року народження, забрав мобільний телефон і золотий ланцюжок, а потім зробив насильницькі дії сексуального характеру відносно дівчинки», - написав Аброськін.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Побачила вві сні дитину і вдочерила дівчинку
9 Червня 2026
Біля кордону з Румунією знайшли тіло чоловіка
9 Червня 2026
Водіїв суворіше каратимуть за систематичні порушення ПДР
8 Червня 2026
Реклама





