У Ковелі буцімто прибирали сніг у ті дні, коли його не було.
За документами, комунальники з «Добробуту» прибирали сніг, хоча в ті дні була плюсова температура, – пише Район.Ковель.
Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконкому Ковельської міської ради перерахувало комунальному підприємству «Добробут» загалом 261 477.60 гривень за послуги з прибирання снігу, відповідно до актів виконаних робіт № 36 від 6 березня та № 45 від 14 березня 2019 року.
Цікаво, що 6 та 14 березня у Ковелі була плюсова температура.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Підтвердили загибель військового з Волині Юрія Ростанюка
11 Червня 2026
$7 тисяч за фіктивну непридатність до служби: начальнику ТЦК на Волині повідомлено про підозру
11 Червня 2026
окупанти розсилають українцям листи від імені Укренерго
11 Червня 2026
СБУ затримала бізнесмена Василя Веселого
11 Червня 2026
Голова господарського суду – про підтримку фронту, життєве кредо і справи, за якими доля людей
10 Червня 2026
На дорогах Волині натягнуть антидронові сітки
10 Червня 2026
Реклама









