2 Квітня 2019
Новини

«Нам не треба брухт»: Індія і Китай відмовилися купувати «суперкрутий» російський винищувач

«Нам не треба брухт»: Індія і Китай відмовилися купувати «суперкрутий» російський винищувач

Російський винищувач Су-57 виявився непотрібним для Китайської Народної Республіки.

Раніше Китай вже купував у Росії Су-57, однак наразі у Пекіні сумніваються у доцільності покупки нової партії винищувачів, передає Ракурс.

За словами головного редактора Aerospace Knowledge Ван Яньаня, купувати винищувачі в Російській Федерації не найкраща ідея, оскільки КНР має вже власний винищувач п’ятого покоління J-20. Експерт також вважає, що наявність російського літака на озброєнні китайських ВПС може створити проблеми для у питаннях інтеграції різних систем озброєння в загальну структуру Повітряних сил.

Водночас, старший консультант Китайської асоціації з контролю над озброєннями Сю Гуанью зазначив, що Китай може закупити кілька російських літаків, але не для озброєння, а для вивчення іноземних технологій. Головний конструктор проектного інституту SAC Ван Юнцін розкритикував те, що Су-57 не вміє добре маскуватися від ворожих радарів, тому він погано себе покаже у ближньому повітряному бою.

Раніше від цих російських винищувачів відмовилася Індія. Ця країна вирішила не створювати винищувач п’ятого покоління FGFA на базі Су-57. Виявилося, що цей літак не відповідає заявленим вимогам індійських військових.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підтвердили важливий прорив ЗСУ під Горлівкою (відео)

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, Політика, армія, росія, китай, індія
В тему