1 Квітня 2019
Новини

Посол у Раді Європи: «Росіяни жують пельмені, поки ми розвалюємо себе на частини»

Посол у Раді Європи: «Росіяни жують пельмені, поки ми розвалюємо себе на частини»

Український дипломат вважає, що «незалежно від результату виборів уже настала нова реальність».

Зараз, коли несподівано в лідери президентської гонки вирвався не політик, а артист гумористичного жанру, суспільство (і соцмережі) «тріснули» надвоє: точаться баталії між прихильниками Порошенка та Зеленського. Комік, який не має жодної політичної програми, серйозно зазіхнув на найвищий пост держави, обійшовши чинного гаранта. Як таке чстало можливим?

На думку українського дипломата Дмитра Кулеби, постійного представника України у Раді Європи, така ситуація, незалежно від результатів другого туру виборів Президента, є свідченням настання «нової реальності». У якій «технології прямого впливу на людей засобами комунікації перемагають політику і здоровий глузд».

Про це Кулеба написав у своєму Facebook.

«Тільки давайте без оцих «неправильних українців, які проголосували не за того кандидата». Зараз це лунає з усіх боків. Одні неправильні, бо проголосували за «коміка». Інші неправильні, бо проголосували за «корупцію». Виходить, що всі неправильні. Виходить, що всі проти всіх. Рашенам навіть не треба нічого робити. Сидять собі і жують попкорн з пельменями, поки ми самі в захваті зі серйозними патріотичними обличчями розвалюємо себе на частини. Вже ж це було. Вже проходили. З кров’ю проходили. Шановні борці за себе, припиніть зловтішатися з іншого – це стосується і окремих представників влади та опозиції, і громадянського суспільства, і телеканалів та незалежних журналістів», – дипломат пробує застерегти українців від чергового «розколу».

На думку Кулеби, технології прямого впливу на людей засобами комунікації перемагають політику і здоровий глузд і в таких реаліях «треба вчитися жити».

«Не треба нікуди «їхати із цієї країни», посипати голову попелом, кричати «все пропало», втішати себе, що все буде добре, або тішитися пірровим перемогам. Треба зберігати здоровий глузд. Незалежно від результату виборів уже настала нова реальність. Її ключові слова: політеймент (політика робиться і продається як розвага); симулякр («дійсність, яка приховує той факт, що її немає»); недовіра (опитування показують, що українці найбільше не довіряють українцям та українській владі і падає їхня довіра до українських телеканалів, сайтів та соцмереж)».

«Але прикол у тому, що усі технології, що використовуються для розхитування людини та її дезорієнтації, також можуть бути використані для зворотного. Треба вчитися жити в цій реальності і управляти нею. І все буде добре, якщо ми візьмемо за базовий рівень реальності той факт, що ми – це одна країна, строката, складна, але одна», – пробує знайти ключі до порозуміння «зевиборців» і «порохоботів» Дмитро Кулеба.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Політика, вибори 2019
В тему

Останні матеріали