Лідер «Океану Ельзи» своєрідно відреагував на попередні результати голосування.
Музикант і громадський діяч опублікував на своїй Facebook-сторінці уривок зі своєї пісні «Еверест». Таким чином Вакарчук натякнув на те, що його засмутило лідерство Володимира Зеленського, який за підрахунками 50% голосів набрав 30,20%.
«Шум від тисяч їхніх слів часом приносить біль.
Та дощ із хмари темних стріл не потрапляє в ціль.
І ми продовжуєм нести свій прапор, а не хрест.
Ми продовжуєм іти на власний Еверест».
«Знаю - разом зможемо подолати будь-яку вершину!» - написав Вакарчук під уривком пісні.
Натомість відписувачі відповіли йому теж не менш поетично:
«Та нам з тобою своє робити,
Відкрити очі і далі йти!
І зуби сильно стиснувши, маму ніжно любити
Хто ж тоді, як не ми, брати?!».
Відкрити очі і далі йти!
І зуби сильно стиснувши, маму ніжно любити
Хто ж тоді, як не ми, брати?!».
Дехто вважає, що зараз ми будумо долати не Еверест, а Голгофу.
А загалом дописувачі впевнені, що такі результати виборів - це просто подарунок для проросійських сил, однак вірять, що в перщому турі ситуація зміниться.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Загиблому полковнику СБУ з Луцька присвоїли звання Героя України
Сьогодні, 08:47
Чи будемо влітку з водою, а взимку – з теплом?
23 Червня 2026
На дорогах України через спеку обмежують рух вантажівок
23 Червня 2026
Зеленський закликав українців користуватися укриттями: путін стає слабким і може посилювати удари
19 Червня 2026
У «Дії» запускають бета-тест онлайн-розлучення
19 Червня 2026
В Україну повернули тіла 522 загиблих військовослужбовців
18 Червня 2026
Реклама





