11 Березня 2019
Новини

Мати військовополоненого моряка Романа Мокряка виступить в ООН

Мати військовополоненого моряка Романа Мокряка виступить в ООН

Мати полоненого командира катера «Бердянськ» ВМС Наталія Мокряк із з Кропивниччини виступить в Організації Об’єднаних Націй.

Про це повідомив активіст, співзасновник Українського кризового медіацентру Геннадій Курочка у «Фейсбуці», передає Depo.

Мати військовополоненого українського моряка, командира катера «Бердянськ» ВМС Романа Мокряка буде присутньою в Нью-Йорку на сесії ООН-Жінки (UN Women).

«Наталія Мокряк і Ольга Оприско представляють своїх рідних – українських моряків у проекті #AzovSailorsWomen... Наталія – сина Романа, Ольга – батька Андрія. Ось уже понад три місяці українські моряки в російському полоні.

Ці дві українські жінки власним серцем відчули, що таке агресивний російський імперіалізм, який топче все на своєму шляху – права, свободи, демократію, безпеку.

Вже завтра вони будуть у штаб-квартирі ООН, де весь світ почує їхній голос – голос України. Ми проведемо спеціальну подію з участю світових дипломатів, прес-конференцію, представимо інформаційні матеріали та багато іншого.

Давайте продовжимо і посилимо тиск на Росію, щоб змусити її змінити свою політику», – зазначив в своєму дописі активіст.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, моряки, оон, армія
В тему