6 Березня 2019
Новини

Google встановив на свій акаунт в Instagram вишиванку української пенсіонерки

Google встановив на свій акаунт в Instagram вишиванку української пенсіонерки
Представники Google встановили на свій офіційний акаунт в Instagram фотографію роботи української пенсіонерки з Кривого Рогу.

Про це пише AIN.ua.

Якщо зараз зайти в офіційний Instagram-аккаунт Google, на аватарі можна побачити роботу української майстрині з Кривого Рогу, 65-річної Людмили Кисельової. Фото набрало вже близько 70 тис. лайків. 

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A masterfully embroidered #MySuperG from @skobzenko.

Публикация от Google (@google)

Креативний директор одного з рекламних агентств Святослав Кобзенко опублікував вишивку у вигляді логотипу Google в минулому році. Каліфорнійська інтернет-корпорація відібрала фото в рамках проекту #MySuperG і встановила його на аватар свого офіційного Instagram-аккаунта.

Авторка вишивки - теща Кобзенко, займається рукоділлям «французькийм вузликом». За словами чоловіка, він сам запропонував майстрині вишити логотипи сучасних компаній, на кшталт Google, Adidas, Nike. На те, щоб зробити емблему одного з найпопулярніших інтернет-пошукачів у Людмили Кисельової пішло близько двох днів, а всього за добу фото набрала в Instagram Google 70 тис. лайків.

«Будь-яка людина розміщує пост у себе в Instagram, прописує хештег #MySuperG і цілком може потрапити на очі Google. Так і сталося з роботою Людмили Кисельової, яку я розмістив у травні 2018 року», - розповів Святослав Кобзенко виданню AIN.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Світ, вишиванка, акаунт, гугл
В тему