«Рогатий» покотився вниз із мосту: водій знепритомнів за кермом.
22 лютого, близько 13:10, тролейбус маршруту № 20 проїжджав Мануйлівським проспектом в обласному центрі Дніпрі. Під час поїздки водієві стало зле і він втратив свідомість за кермом.
У салоні були пасажири. Про це повідомляє «Інформатор» з місця події.


Тролейбус їхав Мануйлівським у напрямку вулиці Бердянською. Заїжджаючи на міст, він покотився вниз. Пасажири почали кричати. Вони не розуміли, що коїться і чому водій вирішив здати назад. Транспортний засіб скотився вниз, і від падіння його врятували тільки бетонні огорожі.
Кондуктор тролейбуса бачила, що шоферові стало погано – він без свідомості лежав на кермі. Жінка була налякана і довго не могла відчинити двері до водія. На місце викликали швидку допомогу. В автомобілі медиків водієві почали робити штучну вентиляцію легенів.
З пасажирів ніхто не постраждав. На місці працюють співробітники Дніпровського електротранспорту і з’ясовують деталі події.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.