9 Лютого 2019
Новини

Це десятиліття буде найтеплішим за останні 150 років – метеорологи

Це десятиліття буде найтеплішим за останні 150 років – метеорологи

За повідомленням метеорологічного бюро, у період з 2014 по 2023 роки  середня температура на землі підвищилась на 1,5 градуса. А це свідчить про глобальне потепління цього  десятиліття за останні 150 років.

Про це пише BBC.

За словами професора Адама Скайфа, до 2023 року науковці прогнозують швидке потепління у всьому світі.

Голова відділу довгострокового прогнозування в Met Office впевнений, що з 2019 по 2023 рік «ми відчуємо температури в діапазоні від 1,03°C до 1,57°C, що значно вище від рівня 1850-1900 років на більшій частині земної кулі».

«Це реальність, з якою нам необхідно зіткнутися. Скорочення викидів парникових газів і заходи з адаптації до зміни клімату повинні стати головним глобальним пріоритетом», – сказав генеральний секретар ВМО (Всесвітньої метеорологічної організації) Петтері Таалас.

Всесвітня метеорологічна організація (ВМО) заявляла, що 2018 рік посів четверте місце у списку найспекотніших в історії людства.

Чим займається ВМО?

Всесвітня метеорологічна організація – це спеціалізована міжурядова установа ООН у сфері метеорології, заснована в 1950 році. З 1951 року ВМО є компетентним органом ООН з питань спостереження за станом атмосфери Землі та її взаємодії з океанами. Головними напрямами основного стратегічного документа ВМО визначені: життя, майно, безпека транспортних перевезень (сушею, водою, землею), зменшення бідності, ефективне використання природних ресурсів тощо.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: суспільство, Україна, Світ
В тему

Останні матеріали