25 Січня 2019
Новини

На Полтавщині багатодітний батько розбещував 11-річну доньку

На Полтавщині багатодітний батько розбещував 11-річну доньку

У багатодітній родині з сімома дітьми батько примушував 11-річну доньку до орального сексу.

Усі діти неповнолітні. Четверо старших навчаються в інтернаті. Подія сталася на зимових канікулах, коли старші діти повернулися додому, пише Gazeta.ua.

Про розповіли мешканці Семенівської селищної ради.

«Можна було всього чекати, але поганого поводження з дітьми — ні. І їсти готував, і пік, і консервацією займався, і рибу ловив, щоб продати — як більшість людей в селі виживають», - розповіла Людмила Милашевич, голова Семенівської селищної ради.

Увечері, зайшовши до кімнати, син побачив, як батько розбещує сестру. Він покликав матір, яка одразу зателефонувала до поліції.

«О 9 годині вечора поступив до мене дзвінок з райвідділу поліції з уточнення адреси з сім'ї, звідки заява була подана. Я одразу зрозуміла, що це за сім'я. Сама сіла в автомобіль і провела поліцію до будинку», - повідомила Інна Календарь, староста Веселоподільського округу.

Того вечора чоловік був п'яний. Пояснив свою поведінку тим, що захотів нових відчуттів. Доньку шантажував. Погрожував, що вб'є матір, якщо вона комусь розкаже про те, що сталося.

Мати постраждалої дівчинки говорити про сімейну драму не хоче. Селяни розповідають, що батьки могли випити і посваритися, але дітей не ображали.

«Були випадки і п'янства, і батько дебоширив у сім'ї. Але ми із сільським старостою викликали поліцію і багато працювали у цій родині. Та такого я не очікувала», – розповіла Віра Сірченко, фахівець із соціальної роботи.

«Родина не викликала ніяких пересторог, що пов’язано з дітьми. За ними був закріплений волонтер, який допомагав розпоряджатися коштами, які виділяють на дітей. А це немаленька сума на сімох дітей, тому вони можуть не завжди розумно нею розпорядитися», – повідомила Інна Календар.

У той же вечір поліція затримала батька. Нині він під арештом.

«Це сексуальне насильство і чоловікові оголошено про підозру і обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою», – повідомив Юрій Сулаєв, речник поліції Полтавщини.

З 11-річною дівчинкою вже працює психолог.

«Обов'язково потрібно працювати психотерапевту, психологу, педагогам – тим людям, яким дитина довіряє. Дитину образив батько – людина, якій донька мала б довіряти, тому дитині треба зробити заміну», – розповіла Антоніна Радченко, дитячий психолог.

За сексуальне насильство чоловікові загрожує до 10 років ув'язнення.

Читайте також: Педофіл з Кіровоградщини розбещував неповнолітню дитину

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: кримінал, Україна
В тему