8 Січня 2019
Новини

Подарунок для митрополита: його можуть інтронізувати в день народження

Подарунок для митрополита: його можуть інтронізувати в день народження

За словами представника прес-служби ПЦУ Івана Сидора, у Православній церкві України ще не визначили знаменну дату, коли митрополита Київського і всієї України Епіфанія під час  урочистої церемонії зведуть на предстоятельську кафедру (інтронізують). Проте в якості можливого числа проведення урочистостей називають власний день народження Митрополита.

"Дата інтронізації точно не узгоджена. Я думаю, що 3 лютого, коли блаженніший митрополит Епіфаній відзначатиме своє 40-річчя. Тобто, на день народження, можливо, проведуть і інтронізацію", – сказав Сидор.

Водночас, він не зміг точно сказати, чи відвідає Вселенський патріарх Варфоломій церемонію інтронізації Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Варфоломія, але висловив надію на те, що це відбудеться.

Нагадаємо, 6 січня в Стамбулі на Фанарі в храмі Святого Георгія вселенський Патріарх Варфоломій вручив Епіфанію Томос для Православної церкви України.

Як уже повідомлялося, в цей же день він прибув до Києва і Різдво Христове, 7 січня, був виставлений в Трапезному храмі Софії Київської, після чого його повернули до Стамбула, де його повинні підписати всі члени Синоду Вселенського патріархату.

Ми також писали, що митрополит від Київського патріархату Епіфаній, який входить до найближчого оточення почесного голови УПЦ КП патріарха Філарета, був обраний предстоятелем помісної церкви на Об'єднавчому соборі в Києві 15 грудня.

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему