14 Грудня 2018
Новини

І це під час воєнного стану: як Генпрокурор відсвяткував свій День народження

І це під час воєнного стану: як Генпрокурор відсвяткував свій День народження

Сьогодні генеральному прокурору України Юрію Луценку виповнилося 54 роки.

З нагоди свого дня народження глава ГПУ опублікував в Фейсбуці фотографію, де він підстрибнув, перебуваючи на іноземному хмарочосі, - пише "etcetera"

«Простий принцип ще одного року життя: проти течії і трохи вище можливого», – прокоментував Луценко публікацію.

День на хмарочосі. Луценко

Колишній антикорупціонер Олександр Ружанський, який змушений був покинути Україну нібито через тиск влади, обурений подібними постами голови ГПУ.

«Член Ради національної безпеки і оборони України, Генеральний прокурор Юрій Луценко в важкі для країни часи, з почуттям глибокої тривоги і занепокоєння займається безпекою і воєнним станом в Україні на даху зарубіжного хмарочоса і зі своєї сторінки в ФБ передає привіт українському плебсу в зв’язку зі своїм днем народження», – написав Ружанський.

У свою чергу астролог Влад Росс вважає, що до весни Луценка буде супроводжувати везіння. Перед ним відкриється маса фінансових можливостей.

«Також в цей період Юрію Луценку вдасться дуже добре відпочити на далеких островах. Взагалі, в його гороскопі дуже яскраво виражені перспективи поїздок в далекі країни. Можливо, в цей час він навіть прикупить собі якусь нерухомість за кордоном – ситуація для цього досить сприятлива», – заявив астролог.

При цьому Росс додав, що завершення цього періоду може супроводжуватися для глави ГПУ відставкою, а також вимушеним переїздом за кордон.

 

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, чутки
В тему