17 Жовтня 2018
Новини

Британка понад 60 років п’є газованку і почувається чудово

Британка понад 60 років п’є газованку і почувається чудово

77-річна мешканка британського містечка Каршолтон протягом останніх 64 років, починаючи з 13 років, щодня вживає Пепсі.

Британка Джекі Пейдж стверджує, що вона не зможе випити й склянки води, навіть якщо вмиратиме від спраги. Кожен свій ранок бабуся починає з баночки прохолодної газованки і протягом дня може випити щонайменше чотири банки, повідомляє британське видання The Sun.

Вперше Джекі спробувала газований напій у 1954 році, коли їй було 13 років. Каже, що закохалася у цей напій, як підліток. З тих пір вона вже випила 93 440 банок Пепсі — це майже 3 тисячі кг цукру.

Жінка понад 60 років пила тільки газовану воду

«Дехто вважає, що це дивне захоплення, але мені все одно. Я не вважаю, що це залежність. Це просто захоплення. Я нічого не можу зробити з тим, що інші напої мені просто не подобаються», — каже Пейдж.

При цьому жінці з якоїсь причини подобається пити саме з банок, а не з пляшок. Раніше її діти засуджували її захоплення, але, як запевняє сама британка, вона дожила вже до 77 років і абсолютно здорова.

«Чи я кофеїновий наркоман чи ні, я не знаю, але мені вже 77 років і я досі жива. Чесно кажучи, не розумію, чому я вже так довго живу», — поділилася Пейдж.

Вона народила чотирьох дітей і кожен раз, опиняючись у пологовому будинку, страждала від спраги, оскільки їй не дозволяли проносити в палату газовану воду.

«Я не люблю пити алкоголь, тому я замовляю газованку, коли ми йдемо в кафе, — каже Джекі. — Мені кажуть, що це шкідливо для зубів, але я дитина війни, і мало хто з нас має в цьому віці власні зуби», — іронізує британка.

Вона каже, що завжди була стрункою і вела активний спосіб життя, тому регулярне вживання Пепсі не відобразилося на її фігурі. Видання звернулося до професійного дієтолога, яка пояснила, що зловживання напоями з високим вмістом цукру дійсно може стати причиною ожиріння, хвороби зубів або діабету. Але у випадку з Пейдж, ймовірно, свою роль зіграли активний спосіб життя і здорові звички в їжі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Завжди Coca-Cola: у популярний напій додадуть марихуану

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, ожиріння, великобританія, пенсіонери, алкоголь, цукор
В тему