11 Жовтня 2018
Новини

«Майкл» став найпотужнішим ураганом за останні 80 років: є жертви (фото, відео)

«Майкл» став найпотужнішим ураганом за останні 80 років: є жертви (фото, відео)

У Флориді, на берег біля американського Мексико Біч, обрушився разом із проливними дощами ураган «Майкл», найпотужніший з тих, що спостерігали на північно-західному флоридському узбережжі з 1851 року. Збитки від урагану складуть близько 30 мільярдів доларів. Вже перші жертви стихії.

За повідомленням Національного центру з ураганів Штатів, буря зародилася біля берегів Куби. Швидкість вітру становить 245 км/год. в епіцентрі стихії. Саме тому бурю вже зарахували до четвертої категорії з п'яти можливих.

Хоча не виключено, що через постійне збільшення вітру «Майклу» присвоять найсильніший, п’ятий рівень.

Так, збитки від стихії, причому враховані і фінансові втрати для місцевого бізнесу, і ймовірне знищення житлових будинків та господарських будівель, складе близько 30 мільярдів доларів – про це заявили фахівці консультаційної компанії AccuWeather.

США Флорида ураган Майкл

США Флорида ураган Майкл фото 1

США Флорида ураган Майкл фото 2

З’явилися дані і про перші жертви «Майкла»: у Флориді чоловіка вбило, коли  дерево впало на його будинок на його будинок, а в Джорджії зафіксували смерть 11-річного хлопчика.

Відзначається, що тисячі будинків у Флориді залишилися без електрики. В 35 округах штату оголошено надзвичайний стан. Загалом рятувальниками оголошено штормове попередження для Південної і Північної Кароліни поздовж Атлантичного узбережжя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Американське місто перетворилось на острів (фото)

 

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, сша, ураган
В тему