8 Жовтня 2018
Новини

У Хмельницькому директора собачого притулку зняли в момент, коли труїв дворняг на вулиці міста (відео 18+)

У Хмельницькому директора собачого притулку зняли в момент, коли труїв дворняг на вулиці міста (відео 18+)

Хмельничани шоковані жорстокістю директора притулку – просто на вулицях міста згодовував бідолашним бездомним псам отруту, після чого ті вмирали страшною смертю.

Жителів обласного центру Хмельницький шоковані тим, що директор комунального підприємства, яке мало би опікуватися бездомними тваринами, жорстоко убивав їх просто на вулицях міста. Камери відеоспостереження зафіксували догхантерів, які годували дворняг отрутою, після чого ті конали мученицькою смертю. Яким же був подив городян, коли у живодерах на відео впізнали директора місцевого Центру поводження із тваринами. 

Коли у облцентрі масовими стали випадки страшного конання тварин на очах у перехожих, хмельницькі зоозахисники роздобули відео за 3 жовтня, коли стався останній такий інцидент, із камер спостереження і впізнали отруйників тварин. Ними виявилися працівники комунального підприємства «Спецкомунтранс».

Згодом, як розповів у коментарі ТСН.ua, мер Хмельницького Олександр Семчишин, співробітників КП «Спецкомунтранс», які засвітилися на відео з отруєнням собак, були звільнені.  Їм загрожує кримінальне провадження.

«На тих відеозаписах, які мені надала організація «Врятуй життя», дійсно є працівники комунального підприємства «Спецкомунтранс». Це бригада «Центру поводження з тваринами» – виконувач обов’язків керівника Владислав Медляківський і відловлювач безпритульних тварин (на ім’я Анатолій, – ред.). Зараз ці люди вже не працюють на КП «Спецкомунтранс», бо ще вранці у суботу я дав доручення, щоб вони були звільнені», – прокоментував Семчишин і додав, що працівників звільнили у понеділок, 8 жовтня. Також градоначальник відзначив, що отрута для умертвіння тварин на підприємстві не зберігається, оскільки його працівники повинні лишень відловлювати і стерилізувати бездомних тварин. 

Запис оприлюднили в Мережі. Обережно! На цьому відео присутні кадри насильства.

За словами ветеринарного лікаря Кирила Чумакова, собак труїли «людськими» препаратами для лікування сухот. «Він сказав, що це ліки від туберкульозу для людей  таким жахливим чином впливають на тварин, це мученицька смерть», – переповів висновок ветеринара мер Семчишин.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, хмельницький, кримінал, знущання над тваринами
В тему

Останні матеріали