19 Вересня 2018
Новини

Останній суд Януковича: яким буде покарання за державну зраду

Останній суд Януковича: яким буде покарання за державну зраду

Оболонський райсуд Києва викликає екс-президента Віктора Януковича для виступу з останнім словом у справі про державну зраду.

Суд повинен відбутися 12 жовтня о 10.00.

Як повідомив головуючий суддя Владислав Дев'ятко суд неодноразово викликав Януковича для участі у судовому засіданні, як шляхом публікації повідомлень, так і за допомогою листів поштою за всіма відомими адресами його можливого проживання, у тому числі, і в РФ.  Інформує Українська правда.

За його словами Дев'ятка, згідно з законом, Янукович мав виступити зі своєю останньою промовою перед заявами захисників, але не зробив цього.

«Суд повідомляє, що попри будь-які заяви сторони захисту, як до цього так і в сьогоднішньому засіданні, попри будь-які дії сторони захисту, які судом були констатовані, як зловживання правом на захист, суд завжди стояв на позиції забезпечення усіх прав обвинуваченого Януковича Віктора Федоровича», - наголосив суддя.

Він також додав, що тому суд знову викличе президента-втікача на засідання і надасть йому право виступити з останнім словом, у тому числі, шляхом відеоконференції, але без залучення компетентних органів РФ.

Дев'ятко наголосив, що Януковича чекають 12 жовтня о 10.00.

Також він повідомив, що захисники мають завершити свої дебатні промови з 1 по 10 жовтня.

Нагадаємо, 18 вересня Оболонський райсуд Києва, де проходять дебати у справі про державну зраду екс-президента Віктора Януковича, замінували, у засіданні оголосили перерву. А адвокат екс-президента Олександр Байдик поскаржився, що йому важко 5 годин зачитувати свою промову стоячи і попросив зробити перерву у судовому засіданні на кілька днів.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, віктор янукович, київ, суд
В тему