28 Серпня 2018
Новини

Через страйки на кордоні з Польщею варто чекати черг

Через страйки на кордоні з Польщею варто чекати черг

Через страйк польських прикордонників можливе ускладнення руху на кордонах.

Про це інформує «Polradio.pl».

Профспілки попередили про проведення «італійського страйку» на державних кордонах Польщі.

Професійні спілки працівників підпорядкованих Міністерству внутрішніх справ та адміністрації Польщі попередили про можливі проблеми під час міжнародного руху на польських кордонах. За інформацією радіо RMF FM, лідери профспілок надіслали листи до перевізників з інформацією про те, що їхній «італійський страйк» може ускладнити рух у прикордонних пунктах пропуску.

Листи від профспілчан отримали понад 50 адресатів – керівництво летовищ, об’єднання автоперевізників та транспортні компанії. Лідери профспілок пояснюють, що провал перемовин з відомством внутрішніх справ та адміністрації щодо вимог мундирних служб у Польщі змусив їх вдатися під час протесту до так званого італійського страйку, що може ускладнити міжнародний рух на кордонах. Йдеться, серед іншого, про ретельні перевірки у пунктах пропуску, що можуть призвести до утворення довгих черг.

Протест триває вже декілька тижнів. Профспілчани вимагають, зокрема, підвищення заробітної плати, повернення до попередньої пенсійної системи, а також «розмороження» індексації зарплатні.

Сьогодні у Варшаві представники профспілок добиватимуться зустрічі з прем’єр-міністром Польщі Матеушом Моравєцьким.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, прикордонники, польща
В тему

Останні матеріали