27 Серпня 2018
Новини

Скільки після здорожчання газу платитимуть отримувачі субсидій

Скільки після здорожчання газу платитимуть отримувачі субсидій

Українці відтягують переоформлення субсидій до жовтня.

Після ймовірного здорожчання газу в Україні громадяни, які отримують субсидії, не будуть платити більше, різницю покриє субсидія. У цьому в ефірі "Еспресо" запевнив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.  Пише pogliad.ua.

«Ймовірний перерахунок ціни на газ на отримувачах субсидій жодним чином не позначиться, тому що вони платять і платитимуть фіксовану суму. Ті люди, які будуть відчувати, що вони не в змозі самостійно повністю платити за житлово-комунальні послуги або газ, мають звернутися до управління соцзахисту і оформити субсидію», - сказав Розенко.

Урядовець переконаний, що будь-яке рішення щодо зміни ціни на газ має ухвалюватися після внесення змін до нової системи субсидій.

«Ці зміни, які відбулися у системі субсидій, мають бути відкориговані. Лише після виправлення ситуації у системі субсидій, коли будуть зняті ті проблеми, які турбують сьогодні громадян, можна розглядати питання про зміну ціни на газ. Є відповідні доручення і урядового комітету, який я очолюю, і прем’єр-міністра, і я сподіваюся, що найближчим часом Мінсоцполітики виконає їх і до системи субсидій будуть внесені необхідні корективи», - зазначив віце-прем’єр-міністр.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, субсидії, павло розенко
В тему

Останні матеріали