13 Серпня 2018
Новини

Місячний календар на понеділок, 13 серпня 2018 - хороший час для кардинальних змін в житті

Місячний календар на понеділок, 13 серпня 2018 - хороший час для кардинальних змін в житті

13 серпня 2018 року в 12:00 - 3 місячний день. Це період активної боротьби, напору й агресії. Пасивність неприпустима.

Передає mirkosmosa.ru.

Як побудуєте сьогодні відносини, ситуацію, справи і т.п., такими вони і будуть весь місяць. І якщо ви щось хочете принципово змінити у своєму житті, то це слід зробити саме в цей день. На будь-які пропозиції слід звертати увагу, оскільки вони дуже часто можуть дати позитивний ефект.

Місяць перебуває в зростаючій фазі. У людей поліпшується самопочуття, підвищуються настрій, фізична і емоційна активність. Людина стає більш енергійною і щасливою. Саме тому на цей період емоційного і фізичного підйому слід планувати всі свої найважливіші й відповідальні справи. Цей день допоможе позбутися від туги, депресії, неприємних спогадів. Займіться повсякденними справами.

Місяць у знаку Діва. Гарний час для того, щоб вирішувати проблеми, які  стосуються вашого способу життя, здоров'я, харчування. Це час сприятливий для всякої кропіткої роботи, що вимагає підвищеної уваги і терпіння.

Відмінний період для ведення бухгалтерії. Гарний час для ділової, наукової, інтелектуальної роботи, навчання, оформлення грошових документів, підвищення своєї кваліфікації. Сприятливо зайнятися наведенням чистоти і порядку, прибиранням.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, місячний календар
В тему

Останні матеріали