Оля Полякова заплатить 10 000 грн за кращу «копію» себе. 34-річна співачка проводить конкурс, суть якого – максимально схоже спародіювати головну Супербілявку країни, – пише «showmania.novy.tv».
17 вересня в ТРЦ Gulliver відбудеться всеукраїнський конкурс двійників Олі Полякової та пародій на неї. Найяскравіші учасники зійдуться на одній сцені, щоб поборотися за головний грошовий приз і статус офіційного двійника артиста.
Неймовірні образи Суперблондинки і живе виконання головних хітів співачки – ось головні критерії відбору конкурсантів. Судити учасників буде сама Оля Полякова. Перемога дістанеться найбільш яскравого і артистичному учаснику – тому, хто найбільше буде схожий на «оригінал».
![](https://t1.ua/prm_mat/kazanova.jpg)
![](https://t1.ua/prm_mat/kazanova_mob.jpg)
Імена фіналістів будуть оголошені 3 вересня на офіційних сторінках Олі Полякової.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.