9 Серпня 2018
Новини

Місячний календар на 9 серпня: рішення старих проблем

Місячний календар на 9 серпня: рішення старих проблем

9 серпня 2018 року розпочався 27 місячний день. Будь-яка робота в цей день буде стопоритись. Тому найкраще витратити цей час на рішення старих невирішених проблем.

Саме в цей день з'являється хороша можливість поглянути на все абсолютно з іншої точки зору і виявити щось, що раніше втратили  з поля зору. Корисно спілкування з представниками старшого покоління, що дозволяє набратися життєвої мудрості.

Місяць перебуває в порядку спадання фази. Для даного періоду властива неквапливість, м'якість, якась млявість. Цей час досить пасивний. Сили і енергія в даний час йдуть на спад. Тому в четверту місячну фазу рекомендується закінчити старі справи і керувати поточними.

Свіжі думки та ідеї слід відсунути на початок наступного місяця за місячним календарем. Оптимальний час для підбиття підсумків. Загальна активність зменшується. В даний період доцільно зменшити фізичні і психічні навантаження. Рекомендовано цуратися конфліктів, як в справах бізнесу, так і в особистих відносинах.

Характерно підвищення ймовірності сварок і розставань. Люди в цей період вкрай чутливі, вразливі, у великій мірі схильні до образ. Цей стан відбивається і в сфері бізнесу. Тому в діловій сфері значні зустрічі бажано призупинити.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, місячний календар
В тему