22 Липня 2018
Новини

"Динамо" виграло Суперкубок України

21 липня “Шахтар” і “Динамо” на одеському стадіоні “Чорноморець” зустрілися в поєдинку за Суперкубок України 2018. У результаті переможцем матчу стала команда “киян”, котра зуміла вирвати її з рахунком 0:1.

Єдиний гол в цій зустрічі на 18-й хвилині поєдинку провів Віталій Буяльський. До голу "Динамо" донецька команда мала відчутну перевагу і двічі ворота киян рятувала поперечка воріт.Після забитого голу "Динамо" контролювало гру і в "Шахтаря" було не так і багато моментів, щоб зрівняти рахунок. Пише Українська правда.

"Шахтар" мав кілька напівмоментів у другому таймі. Удари Фернандо та Мораєса відбив Денис Бойко. У завершальні хвилини поєдинку "Шахтар" побіг в атаку, але моментів біля воріт динамівців вже більше не було.

Вже в доданий час після однієї з атак "Шахтаря" у карному "Динамо" відбулася штовханина, але до бійки справа не дійшла.

Нагадаємо, ця гра була своєрідним матчем-реваншем для киян, оскільки в минулому році “Шахтар” став володарем Суперкубка, перемігши “Динамо” з рахунком 2: 0. Дубль оформив Факундо Феррейра.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, футбол, футбол