2 Липня 2018
Новини

Місячний календар на 2 липня 2018 - займіться повсякденними справами

Місячний календар на 2 липня 2018 - займіться повсякденними справами

2 липня 2018 року в 12:00 - 19 місячний день. День розширення професійних можливостей і збільшення цінності через підвищення якості діяльності, внутрішньої організованості.

Передає mirkosmosa.ru.

Це день, коли підсумки діяльності можуть служити реальним стимулом до підвищення майстерності. Рекомендуємо позитивні емоції. Остерігатися п'яних і брехунів. Отримуємо відплати за гординю. День наших помилок.

Життєздатність людського організму знижується. Ви швидше втомлюєтеся, реакції сповільнюються. Людина втрачає енергію і стає менш активною.

У цей період емоційного і фізичного спаду доцільніше займатися налагодженими справами, які не вимагають особливих зусиль. Цей день допоможе позбутися від туги, депресії, неприємних спогадів. Займіться повсякденними справами.

Місяць у знаку Водолій. Підійде для наукової і інтелектуальної роботи, а також роботи, пов'язаної з суспільством (психології, соціології, астрології), новими суспільними течіями.

Період гарний для людей, що мають справу з електрикою, електронікою, новими технологіями, для винахідників, і тих, хто займається чимось незвичайним для більшості людей (наприклад, астрологією).

Час дуже сприятливий для спілкування з однодумцями, друзями за інтересами. Відповідний момент для проведення симпозіумів, конференцій, для вступу в партії, гуртки, секції, суспільства.

Будьте обережні при роботі з електрикою і всіма електроприладами. Не дуже вдалий час для звернення в офіційні інстанції.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, місячний календар
В тему