26 Червня 2018
Новини

В антирейтингу з безробіття лідирує Дніпропетровщина

В антирейтингу з безробіття лідирує Дніпропетровщина

Дежавний комітет статистики оприлюднив дані щодо кількості безробітного населення у країні за регіонами у 2018 році. Відомості були отримані методом вибіркового обстеження населення (домогосподарств) з питань економічної активності.

Держстат опублікував на своєму сайті дані щодо кількості безробітних (станом на березень поточного року) у різних регіонах України.

Згідно із дослідженням економічної активності, найбільше людей працездатного віку не можуть знайти роботу (або ж працюють у тіньовій зоні економіки) у таких областях, як: Дніпропетровська (125,8 тисячі безробітних), Донецька (125,3 тисячі людей не мають роботи) та, несподівано, Львівщина, де безробітними у працездатному віці є 88,3 тисячі жителів.

Також до верхніх п’яти рядків «антирейтингу» ввійшли Запорізька (85,8 тисячі безробітних) і Харківська області (79,3 тисячі осіб без офіційної з/п).

На Волині ситуація одна з кращих в країні – порівняно невелика кількість волинян не можуть працевлаштуватися: 54,4 тисячі осіб. 

Що стосується столиці, то станом на березень-2018 у Києві проживало 104,2 тисячі безробітних працездатного віку.

Дані наведено без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м. Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях. 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, економіка, в регіоні, безробіття
В тему